Poprzedni temat «» Następny temat
Program dla sklepu
Autor Wiadomość
arekx

Wysłany: Sro 01 Sie, 2012   Program dla sklepu

Czy macie może jakiś dedykowany program, który może być wykorzystany przez duży sklep z ceramiką sanitarną? Mam problem - zysk taki sam, albo coraz mniejszy. Nie wiem z czego to może wynikać. Propozycje?

Ulanka
Ulanka

Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

Nie ma to jak konkretne pytanie. Przyczyn może być 1000, ale pewnie po prostu albo macie mniej klientów, albo pracownicy zawodzą. Zacznij wklepywać wszystko w jakiś program do zarządzania pracą, a wtedy może zauważysz w czym, a raczej w kim tkwi problem. Niemożliwe, żeby sprzedaż była, zainteresowanie było, a wyników brak.

arekx

Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Nie mam żadnego programu, wszystko robię ręcznie. Dlatego chciałem zapytać za jaki program ma tutaj sens, cokolwiek da. Tego jest dużo, a ja nie chcę głupio wydawać swoich pieniędzy.

Ulanka
Ulanka

Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

No to spróbuj sobie taskbeat. Tutaj masz nieco więcej informacji na jego temat - http://www.taskbeat.pl/screenshots Ogólnie program pozwala na zarządzanie czasem, pracą, kosztami itp. To jest dostępne online, czyli nie instalujesz, lecz po prostu korzystasz pod przeglądarką. 30 dni jest darmowy, więc jeśli chcesz, to po prostu protestuj.

arekx

Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Cena jest ok, darmowy okres spoko. Posiedzę nad tym, na weekendzie i wtedy dopiero przyjdzie czas na jakieś oceny. Na razie nie jestem w stanie nic konkretnego napisać. Zobaczymy. Dzięki za informacje.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi