Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: martah
Pon 25 Cze, 2012
Czyszczenie dachówek
Autor Wiadomość
arturoo9

Wysłany: Pon 18 Sie, 2008   Czyszczenie dachówek

Witam.Mam zamiar postawić wiate zadaszoną i pokrytą dachówką z odzysku.Dachówka jest porośnieta mchem(miejscami oczywiście)i ma ślady sadzy.Czym moge ją oczyścić.Jest jakiś produkt ?Moż jakiś roztwór kwasu?

arturoo9

Wysłany: Wto 19 Sie, 2008   

Witam.Poszukiwałem produktu jakim można wyczyścić dachówki.Zalogowałem sie na 3 forach budowlanych; zero odzewu od fachowców(sam jestem budowlańcem, ale inna dziedzina).Widząc zainteresowanie tym tematem poszukałem na własną reke w necie,ale wyniki okazały sie satysfakcjonujące(musiałem sie troszke naszukać).
wszystkim zainteresowanym podaje dwa linki na produkty.Pozdrowienia dla czyszczących dachówke :)

http:// starwax.sklep.pl/srodek-niszczacy-mech-koncentraty-p-185.html?osCsid=c037a03f9bcf7d6a89fbbbde6a35ff20

http:// akcesoria-dachowe.pl/download/DIMOUSSE.pdf
Ostatnio zmieniony przez martah Pon 25 Cze, 2012, w całości zmieniany 2 razy  

czystydach.pl

Wysłany: Nie 22 Lut, 2009   

Dobry środek do czyszczenia dachówek to Fasada CZYŚCIK no i do tego wysokie ciśnienie "wtedy zielony" nalot nie ma szans, można też zastosować srodek typowo na mchy i glony np. Algat po takim czyszczeniu zaleca się zaimpregnować dachówkę specjalnym impregnatem który tworzy warstwę ochronną gdzie brud który osiada nie dotyka powłoki dachówki tylko warstwy impregnatu i w przyszłości dachówka łatwiej się zmywa również przy opadach deszczu, po takim zabiegu napewno będziemy mieli czysty dach. www .czystydach.pl Polecam.
Ostatnio zmieniony przez martah Pon 25 Cze, 2012, w całości zmieniany 1 raz  

lexie 
bizneswomen

Wysłany: Sob 14 Sie, 2010   

co lepsze i na dluzej wystarczy dachowka czy papa??? dodam ze mieszkam w górach, czesto u nas pada a w okolicy jest sporo drzew z ktorych czesto łamia sie gałezie co polecacie?

Marcinmarch

Wysłany: Wto 09 Lis, 2010   

lexie napisał/a:
co lepsze i na dluzej wystarczy dachowka czy papa??? dodam ze mieszkam w górach, czesto u nas pada a w okolicy jest sporo drzew z ktorych czesto łamia sie gałezie co polecacie?

Papa jest tańsza, można wymienić w razie wypadku. Natomiast dachówka - wiadomo, lepiej się prezentuje.

leman

Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

dachówka sporo droższa, ale w poście wyżej nie było nic o cenie, więc wnioskuję, że to nie ma zanczenia:) odpowiedź w takim przypadku jest oczywista - dachówka. Dłużej wytrzyma i duuużo lepiej się prezentuje.

kslucki

Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011   

a nie lepiej po prostu skombinować firmę, która kompleksowo się tym zajmie?

Gerson

Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   

Witam, być moze [url=http:// wienerberger.pl]dachówka[/url] jest droższa, ale taka słaba papa będzie słabsza a wymienianie jej będzie przecież droższe... Zdecydowanie stawiam na dachówke. Pozdrawiam!

Heinmar

Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

[url=http:// wienerberger.pl]Dachówki[/url] wyglądają schludnie i estetycznie. Papa to papa jak wygląda każdy widzi.

forumadmin

Wysłany: Pon 25 Cze, 2012   

Temat został przeniesiony na forum moj.dom.pl. Możesz go przeczytać klikając TUTAJ

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi