Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: martah
Pon 18 Cze, 2012
Czy warto samemu wykonać swoje ogrodzenie?? Zapał jest :))
Autor Wiadomość
Radekk

Wysłany: Sob 12 Kwi, 2008   Czy warto samemu wykonać swoje ogrodzenie?? Zapał jest :))

Witam, mam taki dylemat, czy warto poświęcić trochę czasu i energii na zaprojektowanie i zmontowanie własnego ogrodzenia??? Nadchodzi wiosna i żona suszy mi głowę o (i tu ma słuszność) fatalny stan naszego ogrodzenia. Aktualnie są to ramki z kątownika wypełnione siatką, jednak mają już "swoje lata" bo działkę kupowaliśmy już z tymi "cudeńkami".
Przysiadłem więc za komputer i przeszukałem net w poszukiwaniu jakiś wskazówek...znalazłem wiele firm oferujących tanie ogrodzenia z kątownika (odpada, kątownik wydaje mi się tandetny, nie mówiąc już o tych wypraskach z blachy mających imitować sztachetki...fujj) z płaskownikiem jest to samo. Są fajne ogrodzenia z profilu zamkniętego z grotami z ozdobami jednak tu powaliła mnie cena i terminy wykonania po 2 miechy...pogrzebałem na allegro i znalazłem coś takiego:

to jakiś nowy system, czy ktoś z Was go próbował bo wygląda na fajne uproszczenie właśnie dla chcących podziałać samemu...a i estetyka niczego sobie. Można by to jakoś przyozdobić dodać jakiś łuk parę "cetek"

Jakby ktoś miał jakieś odczucia na ten temat to będę wdzięczny bo zanim kupię chcę poznać opinie fachowców.
Ostatnio zmieniony przez martah Pon 18 Cze, 2012, w całości zmieniany 1 raz  

hektor

Wysłany: Wto 19 Sie, 2008   

Znaczy wiesz jak zapał jest i kotś Ci w tym pomoże to powinieneś sobie poradzic mi sie nie chciało z tym bawić i jak kupiłem panele z betafence to odrazu zamówiłem firme do montarzu ale jak patrzyłem jak to robią to nie jest to trudne i powinieneś podołać. A co do samych paneli to mam już je troche czasu i jest ok.

karol_000

Wysłany: Wto 26 Sie, 2008   

Ja też mam ogrodzenie z betafence, i chociaż na początku nie miałem pewności czy dobrze wybrałem, to teraz wiem, że wybór był jak najbardziej trafiony. Złodziej nie ma szans z takim ogrodzeniem jakie mam ;) łatwo i szybko się stawiało

aga70

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008   

Mój mąż wykonuje zupełnie- laik ogrodzenie i świetnie mu to wychodzi. To naprawdę nie jest żadna sztuka.

hektor

Wysłany: Sro 17 Wrz, 2008   

No to chyba masz odpowiedź czy warto robic samemu czy nie ja ostatnio zakładałem panele betafence i spoko bardzo łatwo sie to zakłada no i same panele są bardzo solidnie i ładnie wygladają.

Zonq

Wysłany: Sro 24 Wrz, 2008   

No i co zrobiłeś coś z tym ogrodzeniem ?? Ja swojego betafenca zakładałem sam i nie jest to problematyczne przyenjamniej jak dla mnie i mysle że jezeli masz jakieś pojęcie a nie 2 lewe ręce to dasz rade bez problemu.

tralki

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

Jeśli interesuje Cie wykonanie ogrodzenia tani kosztem zapraszam na www. tralki.sklepna5.pl najtańsze tralki w Internecie

AGNIESZKA26 

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009   

jak są chęci i zapał do pracy to jasne że się udać, więc do pracy bo z tego gadania to i tak nic nie będzie :razz:

alicja.t

Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

a najlepsza z tego wszystkiego będzie satysfakcja na sam koniec, że samemu się coś zdziałało

Nesta

Wysłany: Sro 08 Lut, 2012   

Witamy,

Można także wybrać taką opcję : zamówić metalowy stelaż w zakładzie ślusarskim, który następnie montowany jest na słupkach ogrodzeniowych.

Do tak przygotowanego szkieletu można samodzielnie przymocować sztachety drewniane za pomocą śrub, uprzednio, także samodzielnie impregnując je i malując na wybrany odcień.

Efekt : piękne drewniane ogrodzenie za dużo niższą cenę plus satysfakcja gratis

Pozdrawiamy

Firma Nesta - Sztachety drewniane, bramy , kraty, ogrodzenia

www. sztachetyogrodzenia.pl

SpectraStore_pl

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012   

Jeżeli masz na tyle czasu oraz doświadczenia aby wykonać samodzielnie ogrodzenie,to moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie aby osiągnąć cel. Sian motywacja to już pierwszy krok w dobrym kierunku.

pemek

Wysłany: Nie 13 Maj, 2012   

Wiadomo że jeśli zrobi się samemu to się zaoszczędzi trochę kasy. Ja też miałem zapał żeby zrobić ogrodzenie, kupiłem już nawet płoty ryflowane z Andrewexu. Jak na razie to zatyrany w robocie jestem ale w czerwcu urlop to chyba coś się zmajstruje:)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi